Шуруповерт від Мережі

Як з акумуляторним шуруповертом зробити мережевий

У будь-якому будинку не обійтися без домашнього помічника, яким є шуруповерт. Це такий електричний прилад, за допомогою якого можна не тільки загвинчувати шурупи, але ще і свердлити отвори.

Головною перевагою такого пристрою є його мобільність, яку забезпечує акумулятор на 12 Вольт. Зустрічаються і більш потужні варіанти шуруповертов, батарея яких має постійну напругу 18 Вольт.

Якщо пристроєм тривалий час не користуватися, то батарея мимовільно розряджається, що є негативним фактором. Коли батарея приходить в непридатність, то і шуруповерт стає марним, тому дізнаємося, якомога переробити шуруповерт під харчування від мережі 220 Вольт власноруч.

Способи вирішення проблеми

Такий інструмент, як шуруповерт, хоча і є самим популярним, але все-таки не кожен домашній майстер користується ним щодня. З кожним днем батарея підлягає мимовільного розрядці, в результаті чого руйнуються внутрішня конструкція вироби.

Після того, як батарея не тримає кількох хвилин, виникає питання, що ж тепер робити з шуруповертом? Можна купити нову батарею, але для початку її слід відшукати, адже знайти в точності таку конструкцію живлячої елемента можна тільки у офіційних дилерів. Другий варіант - викинути шуруповерт і купити новий, вартість якого дорівнює не менше 2-3 тисяч рублів (це виріб середньої якості). Третій варіант є найпростішим, але в зараз, він вимагає докладання зусиль - здійснити переробку вироби під харчування від змінної напруги.

Перевагами останнього варіанту є наступні фактори:

  • Відсутність необхідності постійного підзаряду батареї, що дуже напружує під час робочого процесу;
  • Тепер шуруповерт можна зберігати скільки завгодно, не думаючи про те, що батарея з кожним днем мимовільно розряджається;
  • Постійний крутний момент, який буде забезпечувати напругу від електромережі.

Серед всіх переваг залишиться тільки один недолік, який обумовлений необхідністю підключення пристрою до розетки, тому виріб під час роботи повинно бути прив'язане до електричної мережі.

шуруповерт-хитачи мережевий-шуруповерт

Похожие страницы