Шуруповерт Интерскол Так-18Ер

«Интерскол» представляє нову серію акумуляторного інструменту «Домашній майстер»

В асортименті російської компанії «Интерскол» з'явилася нова серія акумуляторного інструменту «Домашній майстер», що поєднує великий запас по ресурсу і надійності з оптимальною ергономікою і традиційно доступною вартістю. Новинки призначені для інтенсивній експлуатації в побуті і домашніх майстерень, проте вони цілком підходять і для використання в професійних цілях на допоміжних ролях, наприклад, при виконанні ремонтних і оздоблювальних робіт, монтажу інженерних комунікацій і т.д.

Серія «Домашній майстер» налічує одинадцять моделей електроінструменту, в т.ч. п'ять акумуляторних. Перший з них - викрутка-трансформер ОА-3, 6Ф, Що працює від літій-іонного акумулятора напругою 3, 6 В / 1, 3 А ∙ год і забезпечена трансформованою руків'ям із вбудованим яскравим, але економічним світлодіодним ліхтарем, здатним безперервно світити до 24 годин поспіль на одній зарядці акумулятора. Компактний і легкий (маса всього 500 г) пристрій розвиває крутний момент 5 Н ∙ м, в редукторі використовуються металеві шестерні, передбачена автоматична фіксація шпинделя. Муфта обмеження граничного моменту має 15 ступенів регулювання плюс ступінь свердління. Тримач оснащення - стандартне шестигранний гніздо HEX 1/4 '' з механічним фіксатором. Акумуляторна викрутка «Интерскол» ОА-3, 6Ф поставляється в блістері (рекомендована роздрібна ціна 1250 руб.) Або компактному литом кейсі (1590 руб.,

Дрилі-Шуруповерти «Интерскол" серії «Домашний мастер» представлені всіма найбільш затребуваними різновидами цього інструменту. Сюди входять моделі ДА-12ЕР-01 і ДА-12ЕР-02 з літій-іонними батареями максимальною напругою 12 В і ємністю 1, 3 А ∙ год (в комплекті один або два акумулятора відповідно, рекомендована роздрібна ціна 3490 і 4490 руб. ), а також ДА-14, 4ЕР (два акумулятора 14, 4 В / 1, 5 а ∙ год, ціна 5590 руб.) і ДА-18ЕР(Два акумулятора 18 В / 1, 5 А ∙ год, ціна 6490 руб.). Всі перераховані пристрої мають двошвидкісний редуктор з металевими шестернями і муфтою обмеження граничного моменту з 18 + 1 ступенів регулювання, автоматичне блокування шпинделя, одномуфтове патрон 0, 8-10 мм, підсвічування робочої зони і індикатор залишкового заряду. Максимальний крутний момент становить 25, 32 і 35 Н ∙ м. Комплект поставки включає міцний кейс, моноблочне годинний зарядний пристрій і набір оснащення з 13 предметів (біти CrV і свердла HSS).

Похожие страницы