Шуруповерт для Будинку

Як вибрати шуруповерт

Як вибрати шуруповерт - підходимо до питання грунтовно
Здавалося б, нікчемна справа - вкрутити шуруп або саморіз - взяти викрутку певної форми і за дві секунди впоратися із завданням. Але так воно є до тих пір, поки таких саморізів не опиниться декілька десятків, а то і сотень, наприклад, під час великого ремонту. Після роботи викруткою нещадно болить спина, а руки відмовляються слухатися. Ось тоді-то нас починає відвідувати думка про покупку шуруповерта.

як вибрати шуруповерт для будинку мережевий
У цій статті ми розповімо, як вибрати шуруповерт для будинку. Так як зараз магазини пропонують немислиме достаток інструменту, варто перед покупкою хоч трохи ознайомитися з тим, які види шуруповертов бувають, з якою метою вони призначені.

Визначаємося з типом харчування
Перш за все, потрібно вирішити, який режим роботи більше влаштовує - від мережі або автономний, з живленням від акумулятора. Перший варіант простіше в експлуатації, не вимагає підзарядки і особливих умов зберігання. Але у нього є і істотний мінус - при відсутності електричної розетки або відключенні електрики інструмент виявиться знерухомлених.

Тому в «польових» умовах, наприклад, при роботі на дачі, кращим вибором виявиться акумуляторний шуруповерт . Крім того, з мережевими моделями іноді працювати не дуже зручно - провід, особливо довгий, часто заплутується. Ну, а легкі і компактні пристрої, забезпечені акумулятором, можна завжди прихопити з собою.

Якщо інструмент буде використовуватися не дуже часто, все ж краще звернути увагу саме на мережевий варіант. В цьому випадку, витягнувши шуруповерт раз на півроку, не доведеться з збентеженим виглядом дивитися на розряджений акумулятор. Якщо ж автономний варіант здається більш відповідним, беріть модель із запасним акумулятором.

Тип батареї також має значення. Якщо працювати належить часто і багато, можна придбати модель з Li-Ion акумулятором, яка не любить довгого лежання без діла. Ну, а при періодичної потреби в послугах шуруповерта дивимося в сторону інструменту, оснащеного нікель-метал-гідридним або нікель-кадмієвих елементом харчування. Важливі такі параметри, як ємність акумулятора і час його заряджання.

Похожие страницы