Шуруповерт або Дриль

Вівторок Рубрика рад 😉 👀 Куплену меблі потрібно

Куплені меблі потрібно зібрати - для цього майстер-складальник повинен володіти не тільки твердою рукою, столярними і теслярськими навичками, а й досвідом збірки. При складанні необхідна акуратність і вміння читати креслення - далеко не кожен чоловік володіє даними навичками. Невеликий бізнес по збірці меблів, встановлення, ремонту та монтажу сантехніки або електропроводки займає міцну нішу на ринку послуг.
Для надання дрібних побутових послуг немає необхідності в спеціальних знаннях - достатньо досвіду і акуратності при виконанні монтажу. Основні замовники таких послуг - жінки, яким необхідна проста робота - прибити цвях, повісити люстру або полагодити розетку. При замовленні послуг "чоловік на годину" найбільш часто необхідний складальник меблів. Це обумовлено декількома причинами: не у всіх людей є в наявності необхідні інструменти, а по-друге, фактор часу часто має першорядне значення - професійний збирач виконає роботу швидше і якісніше. Як пише інтернет-журнал "Дизайн інтер'єру", при складанні меблів головна увага слід приділяти професіоналізму збирача. Витрати на складання в підсумку виявляються вигіднішими: меблі служать набагато довше, а все дверцята і стінки мають правильну геометрію - у недосвідченого збирача точність збірки залишає бажати кращого. Так само слід враховувати, що багато хто з продавців меблів дають гарантію на свої вироби тільки за умови складання - це так само слід враховувати. Таким чином вигода, отримана при складанні власними силами, в кінцевому підсумку може виявитися фікцією.
При роботі фахівця необхідно контролювати процес. Особливу увагу потрібно приділяти технології складання - дуже часто з метою прискорення процесу недбайливий монтажник може порушити правила, що істотно скоротить термін експлуатації меблів. Професіоналізм збирача можна оцінити по його інструментам: той, хто займається цим довго і має досвід, дуже уважно ставиться до якості свого обладнання. У збирача повинні бути рулетка, викрутка, шуруповерт або дриль, які дозволять значно прискорити процес виконання робіт. Крім того, у збирача повинні бути будівельний рівень, молоток, шестигранні і звичайні гайкові ключі. При складанні меблів складної конструкції з переліку інструментів додається лобзик, перфоратор, степлер і куточок.

Похожие страницы