Шурупокрути Makita

Шурупокрути Makita - це багатофункціональні пристрої, які призначені для вкручування і викручування дюбелів, саморізів, шурупів, гвинтів. Завдяки такому приладу можна повісити карниз, полку, картину, зібрати меблі і виконати інші види робіт по дереву, ДСП, ДВП, металу і пластику.

Все шурупокрути «Макіта» можуть працювати від акумуляторної батареї або від підключення до джерела змінного струму. У першому випадку перед початком роботи слід зарядити акумулятор, ємність якого в залежності від моделі складає 1, 3 А год, 1, 5 А год або 2 А год. Завдяки таким характеристикам пристрій може пропрацювати кілька годин без підзарядки. Акумуляторні моделі дозволять проводити роботи в приміщенні і на вулиці, при цьому не доведеться використовувати подовжувачі для підключення їх до мережі. До переваг мережевих шуруповертов відноситься готовність до експлуатації в будь-який момент.
Крім функції загвинчування в деяких моделях Makita передбачений режим звичайного свердління і свердління з ударом. У деяких приладах можна вибрати один з двох режимів швидкості. Такі багатофункціональні пристрої, незважаючи на компактні розміри, цілком можуть замінити дриль завдяки високій потужності.
Компанія Makita виробляє шуруповерти з двома типами патронів - швидкозажимним і під біти. У першому випадку можна дуже зручно і швидко замінити насадку, не використовуючи затискний ключ. Корпус всіх моделей розроблений для максимальної зручності експлуатації. Ручка приладу має гумову накладку, яка дозволяють зручно утримувати його в руці під час роботи.

Шурупокрути Makita в магазині «Ельдорадо»
У нашому електронному каталозі представлений великий асортимент шуруповертов Makita. За допомогою зручного фільтра буде легко підібрати підходящу модель, задавши необхідні параметри: тип пристрою (акумуляторний або мережевий), діапазон цін і основні технічні характеристики (максимальний і мінімальний діаметр патрона, максимальний крутний момент і ін.). Можна оформити кур'єрську доставку на будинок по Москві і в інші регіони Росії, самостійно забрати товар з пункту самовивозу або забронювати його для отримання в магазині.

Похожие страницы