Шурупокрути Хітачі

шурупокрути HITACHI

Шурупокрути Hitachi - це мобільні і прості в експлуатації пристрою, які призначені для закручування гвинтів, саморізів, дюбелів та інших видів технологічної оснастки. Прилади дозволяють виконати столярні, слюсарні, будівельні роботи по дереву, пластику, ДВП, ДСтП і металу.

У всіх шуруповертах «Хітачі» встановлена акумуляторна батарея, ємність якої становить 1, 4 А год або 1, 5 А год. Це дозволяє виконувати роботи в місцях, де немає доступу до електрики, наприклад на вулиці. При цьому прилади є досить потужними, оскільки максимальний крутний момент в залежності від моделі складає 22-45 Н м
Шурупокрути Hitachi зручні в експлуатації завдяки тому, що вони мають невелику вагу і ручку з гумовими накладками, що запобігає вислизання пристрою з рук. Прилади також оснащені швидкозажимний патроном, який дозволяє дуже швидко поміняти насадку без використання зажимного ключа.
У багатьох моделях Hitachi передбачено два режими (загвинчування та свердління) і дві швидкості роботи, завдяки чому за допомогою пристрою можна виконувати різноманітні завдання - вішати картини, карнизи, здійснювати збирання меблів, ремонтувати різні предмети.
У комплект разом з шуруповертом входить додатковий акумулятор і кейс для зручного зберігання і транспортування інструмента. Деякі моделі Hitachi поставляються разом з оснащенням та спеціальним ліхтарем, який спрощує роботу в місцях з поганим освітленням.

Шурупокрути Hitachi в «Ельдорадо»
У нашому електронному каталозі представлені різні види шуруповертов Hitachi. Можна замовити кур'єрську доставку на будинок по Москві і в інші регіони Росії, самостійно забрати товар з пункту самовивозу або забронювати його для отримання в магазині. Завдяки фільтру на сайті спрощується процес вибору відповідної моделі - досить вказати, що цікавлять характеристики: діапазон цін, максимальний і мінімальний діаметр патрона, максимальний крутний момент, ємність акумулятора і інші параметри. 

Похожие страницы