Шліфувальні Машини для Пола

Шліфувальні машини для обробки підлог

Мозаїчно-шліфувальні машини вже давно завоювали популярність і широко використовуються в будівельних і ремонтних роботах на самих різних об'єктах. Переважна більшість сучасних будівель зводиться з використанням бетону. Часто на промислових, складських та інших підприємствах як статі використовується бетон. Але для того щоб покриття з бетону було придатне для експлуатації, а також щоб воно мало привабливий вигляд потрібні мозаїчно-шліфувальні машини.

Зараз навіть невелика будівельна компанія має в своєму арсеналі хоча б одну таку машину, адже її можна використовувати при будівництві, при проведенні капітального ремонту, для обробки грубих або не дуже якісно зроблених поверхонь. З їх допомогою можна обробити не тільки бетонне покриття, але також гранітне, кам'яне. Якщо потрібно видалити старе бетонне покриття, тут без шліфувальних машин також не обійтися.

Якщо машина оснащена потужним електродвигуном, то її можна використовувати для обробки бетону навіть самих твердих марок. Продуктивність машини залежить від її потужності, але як правило, для обробки 20-25 кв.м. буде потрібно годину, а якщо з допомогою мозаїчно-шліфувальної машини проводиться відтирка, то швидкість буде приблизно 20 кв.метрів на годину. Але, звичайно, остаточний результат залежить від марки і моделі машини.

У нашому магазині ви можете купити плоско шліфувальну машину для бетонних підлог з гнучким валом, по дереву стрічкову, для стін, для авто, для підлоги, для скла, для мармуру, для паркету. Також у нас можна замовити барабанну, дискову, ексцентрикову, циклювальні, щеточную, пневматичну, вібраційну, орбітальну, електричну, побутову шліфувально полірувальну машину за ціною самої недорогий і вигідною для вас. Наш магазин займається продажем прямих, ручних, однодискових, паркетних, кутових, затирочних, акумуляторних, полірувальних, торцевих, точильно лущильних, професійних пневмо шліфувальних машин . Крім того, ми продаємо універсальні мозаїчно-шліфувальні машини по бетону, по склу, по каменю, по металу.

Похожие страницы