Російські Бензопили

Як правильно вибрати бензопилу: загальні принципи

  • Stihl MS 180 (Німеччина);
  • Husqvarna 135 (США);
  • Echo CS 353ES (Японія);
  • Oleo Mac GS 35 (Італія);
  • Cub Cadet CC 3045 (США).

Заготівлю дров, розпилювання колод, обрізання товстих гілок або спіл старих дерев складно уявити без хорошого інструменту, тому майже кожен дачник, садівник або житель заміського будинку рано чи пізно стикається з необхідністю купити бензопилу. Але асортимент великий, і складності з вибором виникають майже у кожного, особливо у тих, хто раніше не володів подібною технікою.

У цій статті ми розглянемо, які марки бензопил краще підходять для дачників і фермерів, які особливості в техніки різних брендів, а також наведемо середні ціни на вироби і проаналізуємо відгуки споживачів.

Кожне технічне виріб має певний ресурс, для бензопил він обчислюється в мотогодинах. Для найпростіших інструментів показник становить близько 500 годин, для фермерських - в два рази вище. Зі збільшенням класу зростає потужність (від 1 до 8, 7 л.с.), тривалість безперервної роботи вироби (від одного по шести-восьми годин). Але разом з тим зростає і ціна, тому вибирати модель «подорожче і трохи краще» іноді абсолютно нерентабельно: для «дачних» потреб досить недорогий бензопили. Щоб вибрати кращу бензопилу для дому та дачі, вклавшись при цьому в відведений бюджет, слід визначитися, як довго і часто будуть проводитися роботи і наскільки складними вони будуть.

Важливо знати, що для бензопил існує певна класифікація за «рівнем» і цільовим призначенням інструменту:

  • побутові - пили, розраховані на використання в «домашніх» умовах: для заготівлі невеликих обсягів дров, спилювання дерев на ділянці, нескладного будівництва та інших потреб дачника або жителя заміського будинку;
  • фермерські передбачають більш складні роботи. Можливо тривале і часте, навіть щоденне використання;
  • професійні бензопили - розраховані на роботу, пов'язану з лісозаготівлею.

У нашому матеріалі ми поговоримо про перше і друге класах виробів, які розраховані на більшість користувачів: домашніх майстрів, дачників, садівників і фермерів.

Яку марку бензопили вибрати: найкраще обладнання для дачників

Більшу частину російського ринку бензопил представляють великі європейські бренди. Безумовно, вони кращі в своїй справі, їх продукція визнана у всьому світі і відрізняється високою якістю при ціні вище середнього. Але не слід забувати про фірмах, які пропонують самі бюджетні моделі: їхні вироби, нехай часом і менш надійні, знаходять свого споживача завдяки невеликій ціні.

Похожие страницы