Портативний безконтактний інфрачервоний термометр testo 830-T1

Портативний безконтактний інфрачервоний термометр testo 830-T1 призначений для вимірювань температури поверхонь в побуті і на виробництві. Даний прилад має одноточковий лазерний покажчик для точного наведення на ціль. Він має широкий температурний діапазон - від -30 ° С до +400 ° С, а інфрачервоне дозвіл складає 0,5 ° С. Похибка визначення температур лежить в межах 1,5 ° С або становить 1,5% від вимірюваного значення.

Прилад оснащений високоякісною оптикою 10: 1 для більш точного визначення температур. Пляма вимірювань має різний діаметр в залежності від відстані до об'єкта, а мінімальний вимірюваний об'єкт дорівнює 10мм. Ергономічна форма у вигляді пістолета дозволяє зручно утримувати прилад в одній руці. Пірометр testo 830-T1 дуже простий в експлуатації, і не вимагає для роботи спеціального навчання. Для вимірювання температури об'єкта потрібно навести прилад на ціль, і натиснути на одну кнопку.

Великий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням відобразить результати вимірювань. Є можливість для користувача настройки граничних температурних значень. Якщо температура перевищить задані параметри, прилад подасть сигнал тривоги.

За допомогою пірометра testo 830-T1 можна миттєво вимірювати температуру предметів, які нагріті до високої температури, знаходяться в русі і під електричною напругою. З його допомогою можна обстежувати ділянки ізоляції, двигуни, випромінювальні труби, системи опалення та кондиціонування повітря. Живлення приладу здійснюється від 9-вольтової батарейки типу "крона", що забезпечує до 20 годин безперервної роботи.

Похожие страницы