Пневматичний Шуруповерт

Пневмошуруповерти (Пневмогвинтоверти) h / h2>

Для закручування і викручування шурупів в умовах виробництва застосовують пневматичний шуруповерт. Як і мережеві моделі, вони підходять для великих обсягів робіт, які виконуються на робочому місці. Але якщо на виробництві є пневматична система з компресором, краще віддати перевагу саме пневматичним інструментам.

При рівних можливостях з мережевими, Пневмошуруповерти менше важать, компактні. Працюючи з ними, користувач менше втомлюється. Також вони володіють довгим терміном служби.

особливості пристрою

Інструмент виконаний у вигляді пістолета. Якщо у мережевих моделей положення електродвигуна збалансовано габаритної передньою частиною, то пневмошуруповерт в такому балансі не потребують. Найбільша деталь - рукоятка, яка для більшої зручності у використанні може оснащуватися м'якою вставкою. Важлива особливість - наявність реверсивного механізму з швидким перемиканням на праве або ліве обертання. Дія цієї функції, подібно ударному механізму, т. Е. Підвищує крутний момент.

Характеристики

  • Витрата повітря - 140-200 л / хв. Враховується при розрахунку продуктивності пневматичної системи, так що б компресор працював з запасом 50% по цьому параметру.
  • Тиск - зазвичай дорівнює 6 бар. Величину в 1 атм (атмосфера) можна прийняти приблизно рівної 1 бару.
  • Число оборотів визначає продуктивність інструменту.
  • Крутний момент характеризує пневмошуруповерт по можливу роботу з оснащенням того чи іншого діаметру. Потрібно відрізняти крутний момент від крутного моменту затягування. Друга характеристика в цифрах має більш високе значення, але відноситься не до самого інструменту, а до загвинчування, яке він може виконати. При цьому враховується клас міцності шурупа. За спеціальною таблицею можна визначають, що, наприклад, крутний момент затягування 70 нм не перевищує розміру різьби більш М14. Інструменти використовують для загвинчування оснащення невеликих розмірів.
  • Вага не більше 1, 5 кг.
Похожие страницы