Пила по Металу

Бізнес ідея: виробництво літніх душових кабінок для дачі

Бізнес ідея: виробництво літніх душових кабінок для дачі

Виробництво і реалізація душових кабінок, які можна використовувати на дачних ділянках, може стати основою для прибуткового бізнесу. Попит на подібний товар при його демократичною вартості досить стабільний. Якщо ж ціна на подібну конструкцію занадто висока, то багато хто замислюється про те, як можна зробити душову кабінку власними силами. Правда, для цього необхідно точно розрахувати точну навантаження на каркас, щоб будівля не розвалилося, тому домашні майстри діляться один з одним досвідом і порадами.

Власне, знайти найпростіший душ можна і в інтернеті, і в реалі. Мінімальна вартість приблизно 7 тис. Рублів. Є пропозиції і ще дешевше (6 тис. Рублів), але вони являють собою примітивний каркас з металевих труб і пластиковий бак. Зазвичай такі конструкції розбірні, а на їх монтаж потрібно близько півгодини. Єдиний недолік - це незахищені стінки.

На різних інтернет-сайтах можна знайти нескінченну кількість ідей щодо ведення власного бізнесу. Але в основному всі вони вимагають реального вкладення грошей. У випадку ж з виготовленням душових кабінок літнього типу можна обійтися малими засобами. Все, що потрібно для початку, це дриль, простий трубогиб, пила по металу і звичайна швейна машинка. Підприємці, вже успішно почали подібний бізнес, вважають, що для заробляння грошей потрібні лише неординарні рішення звичайних проблем.

Як перейти від ідеї до реального справі
При погляді на літні душові кабінки стає зрозуміло, що при наявності певних матеріалів виготовлення їх просте і нехитре. Наприклад, конструкція з розмірами 0.8 х 0.8 х 1.95, обладнана бачком на 120 л, важить не більше 30 кг. Для її виготовлення буде потрібно приблизно 25 кг оцинкованих труб з діаметром 22 мм. Вартість такого матеріалу на будівельній базі близько 1250 рублів, пластиковий бак коштує близько 300 рублів, для стін знадобиться також поліпропілен. Загалом, всі витрати складуть приблизно 2 тисячі рублів.

Похожие страницы