Переваги термогігрометра Testo 622

Для забезпечення чистоти експерименту в ході лабораторних досліджень, а також при виконанні калібрувальних робіт і налаштування високоточного обладнання необхідно забезпечувати сталість параметрів навколишнього середовища. Гігрометр термометр Testo 622, є високоточним науковим приладом-індикатором, фіксує і відображає поточні показники відносної вологості, температури і абсолютного тиску, а також реєструє максимальні і мінімальні значення для вологості і температури, завдяки чому ви можете використовувати його для контролю умов мікроклімату в лабораторних і інших приміщеннях.

Особливості Testo 622

Одним з основних переваг термогігрометра Testo 622 є висока інформативність. Крім вимірюваних показників вологості, температури і барометричного тиску на великому цифровому дисплеї відображається поточний час і дата. Ви можете розмістити прилад в будь-якому місці, зручному для спостереження за його показами - на столі або на стіні, використовуючи для цього відповідне кріплення. За вашим вибором, вимірювані величини можуть відображатися в різних системах одиниць, чим забезпечується універсальність даної моделі.

Сьогодні рекомендуємо всім придбати цифровий барометр Testo за вигідною ціною та з гарантією.

Також гигрометр електронний Testo 622 може використовуватися в якості пристрою сигналізації при необхідності суворого підтримки умов навколишнього середовища в заданих межах. Ви можете задавати, активуючи відповідну функцію, верхні і нижні граничні значення для температури і вологості (при зміні одиниць виміру встановлені граничні значення перераховуються на нову розмірність автоматично). Про спрацьовування сигналізації оповіщає миготіння світлодіодного індикатора.

З метою забезпечення точності вимірювань лабораторні прилади повинні своєчасно піддаватися калібруванню. Гігрометр електронний Testo 622 оснащений функцією нагадування про калібрування (яка працює за принципом будильника) і повідомляла про необхідність проведення калібрувальних робіт в заданий час. Для проведення калібрування термогігрометра Testo 622 не обов'язково звертатися в спеціалізовану лабораторію, цю процедуру ви можете виконати самостійно, додатково придбавши програмне забезпечення для виконання калібрування і регулювання, яке поставляється з кабелем USB.

Похожие страницы