Пістолет для Клею

термоклейові пістолети

Клейовий пістолет дозволяє при мінімальних витратах сил і часу з'єднати дві деталі будь-яким сполучною розчином. Виріб обладнано електричним приводом, за допомогою якого і відбувається рівномірне нанесення клейового складу.

Купуємо клейовий пістолет: особливості вибору

Основні параметри, які слід враховувати при виборі крім ціни, - це потужність і продуктивність вироби:

  • Інструменти з потужністю від 300 до 1000 Вт підходять для виконання більшості будівельних і монтажних операцій. Протягом хвилини такі пристрої здатні видавати до 30 грамів клею, чого вистачить для фіксації килимового покриття або плитки.
  • Інструменти з показником потужності від 100 до 200 Вт гарні для побутового застосування, при продуктивності до 15 грамів в хвилину вони допоможуть з легкістю полагодити зламану меблі.
  • Пістолети, потужність яких не дотягує до сотні ват, розраховані на моделювання і виконання інших робіт, що вимагають невеликої витрати клею.

Також пристрій має додаткові корисні функції:

  • Регулювання температури клейового складу істотно спростить роботу з ніжними матеріалами, будь то тканини або плівка.
  • Підтримка заданої температури допоможе знизити витрату електроенергії, позбавить від необхідності постійного підігріву клейового стрижня.

Якщо ви шукаєте, де купити з доставкою клейовий пістолет, то компанія «Леруа Мерлен» рада запропонувати безліч моделей, що задовольняють найрізноманітніші запити і вимоги! Всі моделі в каталозі виготовлені кращими світовими виробниками даного товару, безпечні та зручні в роботі. Підібрати оптимальний варіант допоможуть наші кваліфіковані продавці-консультанти.

Похожие страницы