Мережевий Шуруповерт Bosch

Який шуруповерт краще купити: маленькі хитрощі для

Який шуруповерт краще купити: маленькі хитрощі для домашнього майстра
Будь-якому чоловікові доводиться стикатися в побуті з необхідністю ввернути шурупи, закрутити гайки, зібрати меблі. Вручну це робити досить довго. Якщо шурупів або саморізів потрібно вкрутити неабияку кількість, виникає бажання полегшити собі роботу. І тоді на допомогу приходить шуруповерт. Про те, який шуруповерт краще купити для дому, і поговоримо.

який вибрати шуруповерт
Професійний і побутовий - основні відмінності
До будь-якій техніці, що носить горде звання «професійна», у споживачів більше довіри. Шуруповерти не є винятком. Купивши таку модель, можна бути впевненим, що вона буде служити довго, виконуючи всі покладені на неї функції. Тільки ціна у професійного інструменту сильно «кусається», та й не завжди в побуті необхідні все характеристики, якими він володіє.

Так, наприклад, крутний момент у професійних шуруповертів - 130 Нм, у побутових - 15 Нм. Але для закручування гайок, шурупів і саморізів 10-15 Нм цілком достатньо. Тому, вирішуючи, який шуруповерт вибрати для складання меблів, розумно зупинитися на моделі побутового типу.

який шуруповерт краще купити

Ще одна відмінність професійних інструментів - потужне і швидке зарядний пристрій, в якому акумулятори заряджаються не більш години. Визначаючись, з яким акумулятором вибрати шуруповерт, дивіться самі, що важливіше - час або економія коштів. В принципі, для багатьох не таким істотним є 3 або 5 годин очікування, поки зарядиться звичайний аматорський шуруповерт.

Що треба знати про акумулятор
Вибираючи, який акумулятор краще для шуруповерта, треба знати, що вони бувають трьох типів.

Нікель-кадмієвий акумулятор відходить у минуле, так як містить кадмій - токсична і аллергенное речовина. Але в продажу часто можна зустріти шуруповерти з такими батареями. Вони здатні витримати 1000 зарядок і добре переносять холод. Їх мінус - зменшення ємності при кожній зарядці (ефект пам'яті).
Нікель-метал-гідридний акумулятор найлегший, але здатний зарядитися і розрядитися всього 500 разів.
Літій-іонний акумулятор найпотужніший, надійний і довговічний, але він боїться низьких температур. Ефекту пам'яті у нього немає.

Похожие страницы