Мережеві Шурупокрути Відгуки

У монтажників і майстрів будівельних бригад великою популярністю користуються електричні мережеві шуруповерти. Це інструмент вузької спрямованості, за допомогою якого можна швидко закручувати шурупи в дерево, метал, гіпсокартон, поєднуючи елементи меблів і збірних конструкцій.

Зведення міжкімнатних перегородок, монтаж підвісних стель, облицювання фасадів будинків сайдингом займають не одну годину. Найчастіше, при використанні акумуляторних інструментів доводиться робити перерви на підзарядку. Тому виконання великих за обсягом робіт, без обмеження за часом, відмінно підходять мережеві шуруповерти. Єдина умова - це наявність розетки для підключення.

Технічні характеристики

При виборі інструмента, в першу чергу звертають увагу на потужність. Від цього показника залежить продуктивність, а, отже, і інтенсивність використання. Для нетривалих робіт підійдуть електричні шурупокрути на 230 - 500 Вт, для професіоналів, які кожен день використовують такий інструмент по кілька годин, на 570 - 720 Вт.

Важливою характеристикою є крутний момент , який визначає здатність долати зусилля, що виникає при закручуванні. Від цього залежить діаметр кріплення, який підійде для використання. Наприклад, до електричних дриль-шуруповерт з обертовим моментом до 10 Нм підходять біти з діаметром хвостовика 6, 35 мм, з показником до 15 Нм - оснащення більшого діаметра.

Наявність регулювання глибини дозволяє виконувати максимально точні роботи і закручувати шурупи, які не прогинаючи матеріал. Деякі моделі мають підсвічування , що дозволяє використовувати їх в затемнених приміщеннях.

В інтернет-магазині «ВсеІнструменти.ру» Ви можете купити мережевий шуруповерт . Правильний вибір зробити легко, адже на нашому сайті є корисні відгуки та статті, які допоможуть Вам підібрати підходящий за ціною та характеристиками інструмент.

Похожие страницы