Макіта Шуруповерт Акумуляторний

Рада переїжджає на землю мужику!

Поки є час, вирішив провести зачистку. Коли я розробляв свій город, випилював клени, ставив огорожа, ті дерева, що залишилися позаду я залишав. Але тінь, створювана їх кронами, падала на деякі ділянки городу. Побачивши це, я вирішив підготувати до літа город, щоб він був більш сонячний.

А після роботи у мене з'явилася думка поділитися досвідом, що потрібно взяти мужику з інструменту, собравшімуся переїжджати на землю. Варіантів може бути декілька, наприклад, переїздиш в готовий куплений будинок в селі з усіма будівлями. Інший варіант - переїздиш на голе місце, тобто просто на землю. Візьму другий варіант, складніше.

Щоб я взяв, а тепер уже порадив би изходя зі свого досвіду? Я дуже часто користувався і користуюся бензопилою. Дуже потрібна річ в господарстві! Лопати совкові, штикові. Завжди треба буде щось копнути, перекидати і т.д. Відра теж дуже потрібна річ в господарстві: 12, 9 літрів і ін. Ручна ножівка та сокиру - без них взагалі робити нічого, молоток і кувалда, хоча б невелика, плоскогубці і обценьки.

Похожие страницы