Макіта Шуруповерт

шуруповерти Мakita

шуруповерти MakitaВам потрібно вкрутити значна кількість кріпильних елементів, зробивши це за обмежений відрізок часу? Тоді обійтися без шуруповерта буде складно. З ним вам не доведеться понуро здійснювати одноманітні операції, витрачаючи при цьому чимало зусиль, оскільки при роботі з цим чудовим інструментом швидкість здійснення операцій зросте в сотні разів. Будь-якому професіоналу, так і просто домашньому майстру, потрібен надійний електроінструмент, тому при його виборі найкраще віддати перевагу шуруповерт, виробником якого є відомий концерн Макіта.

Шуруповерти Макіта: надійно, якісно, практично!

Електричні шуруповерти Макіта мають ряд незаперечних переваг, які є причиною того, що їх вибирають багато.

  • Вони надійні, оскільки виробляються на сучасних підприємствах, які повністю автоматизовані, і будь-які помилки при складанні практично виключені.
  • Вони представлені великим модельним рядом, тому і профі, і звичайні домашні майстри можуть зробити вибір інструменту, який їм найбільше підходить.
  • Вони забезпечені значною кількістю потрібних опцій, тому забезпечують зручну і ефективну роботу.

Шурупокрути Макіта бувають ненаголошеними і ударними. Розглянемо особливості кожного з цих типів інструменту

Ненаголошеними моделями, як правило, працюють, використовуючи саморізи. Саме властивостями і розмірами цих кріпильних елементів може визначатися крутний момент. Такі інструменти забезпечують акуратну і точну затяжку. Саме ця обставина є причиною їх застосування при виконанні тонкої роботи, наприклад, складання меблів. А ось на будівельних майданчиках або в автомайстерень воліють працювати потужними шуруповертами ударного типу.

Ударні професійні шурупокрути Макіта , крім властивої подібним інструментам функції закручування, мають ударною функцією. Вони досить потужні, тому використовуються на будівельних майданчиках, в автосервісі, при монтажі великих об'єктів, а також в інших сферах, де працюють з різними типами кріплення (шурупами, дюбелями, саморізами). Таким інструментом, наприклад, можна зривати «вросли» в заіржавілий метал кріпильні елементи.

Похожие страницы