Міні Шліфувальна Машина

Бізнес-ідея виготовлення дачних лавок і гойдалок

Заміські будинки і дачі сьогодні часто використовуються для тимчасового і постійного проживання. Ось чому інтерес до садового декору у споживачів зростає.

На бізнес-ідеї виробництва дачних меблів можна організувати прибутковий мікробізнес, який буде приносити своєму засновнику хороший профіт практично в будь-який час року.

Щоб відкрити власне виробництво предметів садового декору, буде потрібно стартовий капітал в розмірі 200-250 тисяч рублів.

Перед запуском проекту має сенс визначитися зі спеціалізацією мікробізнесу. Як свідчить практика, найбільш високим попитом у власників заміської нерухомості користуються гойдалки, дачні лавочки (зі спинками і без них), а також набори садових меблів (столи, стільці і т.д.).

Як організувати бізнес на виготовленні дачних крамничок і гойдалок

Для запуску бізнесу з виготовлення дачних крамничок і гойдалок необхідно буде найняти столяра і його помічника.

Якщо підприємець володіє навичками виготовлення конструкцій з дерева та металу, на початковому етапі він може обійтися без найму персоналу.

Як правило, кількість замовлень в перші місяці невелике. Однак у міру збільшення завантаження підприємства має сенс працевлаштувати майстра і підсобного робітника.

Відкриваємо міні-цех з виготовлення садових меблів

Щоб відкрити міні-цех з виготовлення садових меблів, можна орендувати невелике напівпідвальне приміщення. Якщо фінансові можливості обмежені, перші замовлення можна виконувати в умовах власного гаража. Оптимальним варіантом є наявність власного заміського ділянки, на території якого можна буде виготовляти садові меблі.

Витрати на купівлю обладнання

Витрати на купівлю обладнання для подібного виробництва можна звести до мінімуму, якщо придбати побутової набір столярних інструментів. В цьому випадку бізнесменові потрібно закупити:
- дискову пилу,
- шуруповерт,
- РЕНОВАТОР,
- електролобзик,
- бензопилу,
- вібраційну шліфувальну машину .
Сумарні витрати на покупку такого набору не перевищать 20 тисяч рублів.

В якості вихідної сировини для виготовлення садових гойдалок і лавок допустимо використовувати як пиломатеріали, так і дике дерево.

Собівартість предметів садового декору, як правило, становить не більше 50% від їх кінцевої споживчої ціни. Гойдалки на металевому каркасі можна продавати по 9-10 тисяч рублів. Ринкова ціна садових лавок становить мінімум 2-3 тисяч рублів.

Важливим етапом в організації подібного мікробізнесу є пошук каналів збуту продукції, що виготовляється. Реалізовувати садові лавки і гойдалки можна на сільськогосподарських ринках.

Похожие страницы