Кращі Шурупокрути

Кращий шуруповерт за 2-7 тис

кращий шуруповерт 2017Ми оновили рейтинг кращих дрилів-шуруповертів в діапазоні від 3 до 7 тис. Рублів. Як і раніше, він розбитий на кілька категорій. В основу рейтингу лягла популярність і доступність моделей, їх технічні характеристики, а також відгуки покупців. З його допомогою ви зможете підібрати найбільш вдалу модель з урахуванням вашого бюджету і потреб.

Зауваження №1: в цьому рейтингу брали участь тільки моделі з літій-іонними акумуляторами. У порівнянні з нікель-кадмієвих вони мають ряд незаперечних переваг: відсутність ефекту пам'яті (а значить підзарядку в будь-який момент), відсутність помітного саморазряда, велику довговічність і швидшу зарядку у переважної більшості моделей. При цьому їх ціна лише на чверть вище або навіть аналогічна схожим по вольтажу і ємності нікель-кадмієвих або метал-гідридним акумуляторів. Крім того, зараз нікель-кадмієвих акумуляторами зазвичай оснащують застарілі моделі інструментів зі скромними характеристиками. І якщо немає особливої різниці в ціні, навіщо вибирати найгірше?

Зауваження №2: в обраний нами ціновий діапазон потрапили шурупокрути різних класів. шуруповерт skil 2531Дві третини цього діапазону представлені моделями з акумулятором 10, 8 вольт, а решта - 14, 4 і 18-вольт моделі.

Головні критерії: В першу чергу нам важливо, який обсяг роботи можна зробити на одному заряді акумулятора. Для цього ми перерахували їх ємність в ват-години. Чим отримане значення більше - тим більше шурупів ви зможете звернути. Хоча, тут ще багато що залежить від конкретної моделі. Далі ми звертали увагу на потужність, обороти на двох передачах і відгуки на різних сайтах. А також на можливість покупки в подальшому запасних акумуляторів, адже Li-ion акумулятори схильні до старіння, і при інтенсивному використанні також втрачають ємність. шуруповерт status ctw18liЗгодом вам обов'язково знадобиться новий акумулятор, і якщо його не буде де купити, інструментом можна буде користуватися.

Далі ми назвемо кращі моделі за номінаціями і коротко пояснимо, чому вибрали саме їх. В кінці статті ви зможете знайти загальну таблицю всіх 43 моделей, які ми відібрали для порівняння, щоб при необхідності самостійно підібрати собі шуруповерт, який відповідає саме вашим потребам.

Зміни за минулий 2016 рік

Головна новина - позитивна. Практично всі моделі з нашої попередньої вибірки подешевшали в середньому на 10-20% або приблизно на 700 рублів. Виняток склали шуруповерти Bosch , які злегка подорожчали. Але з урахуванням того, що після обвалу долара Bosch намагалася утримати ціни, допустивши в результаті лише 30% надбавку, все не так уже й погано.

Похожие страницы