Комбінована Пила

Комбіновані торцювальні пилки

Комбінована пила торцювання працює як пила і настільна циркулярна пила. Замість двох інструментів Ви можете придбати один, економлячи при цьому і гроші, і місце для розміщення інструментів в майстерні.

Комбінування функцій істотно розширює сферу застосування інструменту. З комбінованої торцювання пилкою можна виробляти поздовжні і поперечні розпили матеріалів різного виду (дерево, алюміній, пластмаса).

Пристрій

В основі конструкції - торцювальна пила, яка складається з станини, що направляють, поворотного столу. Переміщається механізм тримає пильний диск над столом. Зверху від диска розміщується розпилювальний стіл, який дозволяє використовувати інструмент, як циркулярну пилку. Розпилювальний стіл оснащується направляючої і захисним кожухом диска.

Універсальні торцювальні пили можуть комплектуватися пристроями для подовження столу, вставками під довгі заготовки.
Комбіновані торцювальні пилки розраховані на використання диска певного діаметру. Можна використовувати диски, спеціально розроблені під матеріал або конкретний вид роботи.

Принцип роботи

Переоснащення пили з універсальної торцювання в розпилювальну і навпаки проводиться легко і швидко. У режимі торцювання для виконання різів під кутом повертається стіл, в деяких моделях і пильна головка. У режимі циркулярної пилки виробляються поздовжні різи.

Похожие страницы