Фарба для фарбопульта

Як фарбувати за допомогою фарбопульта

Зображення з назвою Paint with a Compressed Air Sprayer Step 13Розмішайте достатню кількість фарби для фарбування вашої поверхні. Після відкриття банки з фарбою ретельно розмішайте її вміст, а потім отлейте достатню для роботи кількість в окремий чистий контейнер. Якщо фарба зберігалася тривалий час, то непогано буде процідити її через фільтр для фарб, щоб видалити грудочки застиглої фарби, які могли утворитися. Ці шматочки можуть засмітити трубку сифона або дозатор подачі фарби, що призведе до зупинки потоку фарби.

Зображення з назвою Paint with a Compressed Air Sprayer Step 15Розчиніть фарбу відповідним їй видом розчинника. Конкретне співвідношення фарби і розчинника буде залежати від фарби, фарбопульта і типу розпилювача, але зазвичай фарбу слід розвести на 15-20%, щоб домогтися рівномірного потоку. Подивіться на те, як виглядає аерозольна фарба при розпилюванні на поверхню, це дасть вам ідею того, як повинна виглядати розбавлена фарба для фарбопульта.

Наповніть резервуар для фарби на 2/3 і приєднайте його до фарбопульта. Незалежно від виду кріплення резервуара з фарбою до фарбопульта, необхідно переконатися в надійності з'єднання, так як вам однозначно не хочеться, щоб резервуар відвалився і впав під час роботи.

Тримайте розпилювач на відстані 12, 5 25 см від поверхні, що фарбується. Попрактикуйтесь в рівномірно переміщенні фарбопульта з боку в бік або вгору-вниз паралельно поверхні. Якщо ви ніколи не користувалися таким обладнанням, трохи попрактикуйтесь в утриманні і переміщенні інструменту, щоб краще відчувати баланс і вага.

Натисніть на курок, щоб почати розпорошення. Переміщайте краскопульт під час розпилення, щоб уникнути появи крапель і патьоків фарби через занадто рясного її нанесення.

  • Найкраще протестувати фарбу на окремій непотрібної милиці або картонці, перш ніж приступати до основної роботи. Зображення з назвою Paint with a Compressed Air Sprayer Step 18Так при необхідності ви зможете відрегулювати подачу фарби, щоб домогтися кращого розпилення.

Кожен черговий прохід краскопультом повинен трохи накладатися на попередній. Таким чином, у вас не буде залишатися "серпанкових" ділянок. Остерігайтеся крапель і патьоків, досить швидко пересуваючи краскопульт, щоб фарба не лягала надто товстим шаром.

У міру необхідності наповнюйте резервуар для фарби, поки вся робота не буде зроблена. Не залишайте краскопульт з фарбою. Якщо вам необхідно зробити перерву, зніміть резервуар з фарбою і пропустіть через краскопульт розчинник, перш ніж відкладати його в сторону.

Зображення з назвою Paint with a Compressed Air Sprayer Step 16 Зображення з назвою Paint with a Compressed Air Sprayer Step 20

Похожие страницы