Електролобзик Bosch Pst 800 Pel

Лобзик електричний Bosch PST 800 PEL

Лобзик Universal PST 800 PEL від Bosch: гарантована точність при веденні інструменту уздовж лінії розпилу - завдяки системі CutControl.

Основні переваги:

 1. Практичний інструмент: компактний розмір, мала вага і виняткова зручність використання забезпечують оптимальне управління і комфорт в роботі.
 2. Висока точність і оптимальний контроль - інноваційна система Bosch CutControl забезпечить просте і надійне виконання пропилу.
 3. Точність в обробці будь-якого матеріалу завдяки випробуваної електронній системі управління Bosch Electronic: регулювання частоти ходів за допомогою кнопкового вимикача для простого початку пиляння та роботи в залежності від оброблюваного матеріалу.

Додаткові переваги:

 1. Завдяки потужному двигуну на 530 Вт і глибині пропилу 80 мм в деревині забезпечується виконання навіть важких робіт.
 2. 4-ступінчастий маятниковий рух - це висока швидкість пиляння, оптимальне по кривій та довгий термін служби пильного полотна.
 3. Низький рівень вібрації, безпечна і комфортна робота завдяки системі «Low Vibration» від Bosch з лінійної балансуванням і ергономічної рукояткою з м'якою накладкою.
 4. Система Bosch-SDS забезпечує зручну і безпечну заміну пильних полотен всього за кілька секунд - без використання додаткового інструменту.
 5. Включається функція здування тирси забезпечує оптимальний огляд лінії розпилу в будь-який час.
 6. Можливість підключення до пилососу - для роботи без пилу.
 7. Міцна опорна пластина для точного ведення інструменту.
 8. У вбудованому відсіку для зберігання пильних полотен може зберігатися до 6 пильних полотен.
Похожие страницы