Електродриль Шуруповерт

Виробництво корпусних меблів Існує досить багато

Існує досить багато фірм, які почавши кілька років тому виробництво корпусних меблів, сьогодні створили успішний бізнес. Маючи досвід у виготовленні шаф-купе, кухонь і інших предметів інтер'єру, у вас є всі шанси відкрити прибуткову справу. Причому ніяких особливо серйозних капіталовкладень не знадобиться. При грамотному підході вже через 1-2 роки ви вийдете на гідний рівень доходу.

З чого почати?

Спершу визначте, як ви будете поширювати рекламу і де шукати клієнтів. Дуже добре йдуть візитки, які можна роздати великому числу перехожих. Також укладіть договори з ремонтниками, які виконують обробку в будинках і квартирах. Найчастіше ті, хто замовляє ремонт, потребує тому числі і в нових меблів.

Не зайвим буде створити свій сайт, де будуть виставлені зразки вашої меблів з зразковими цінами і контактною інформацією.

Для просування сайту будуть потрібні часові та фінансові витрати, але зате саме через інтернет-ресурси шукає продавців більшість потенційних клієнтів.

Вибираємо постачальника матеріалів

Сьогодні існує досить багато фірм з виробництва меблів, тому компанії змушені дотримуватися приблизно однакових цінової політики. І в даному випадку не варто вибирати постачальника, тільки лише виходячи з ціни, адже одні конкуренти можуть продати свої товари дешевше, інші - дорожче, а в результаті середня вартість буде приблизно однаковою.

Вибір постачальника варто вибирати за такими параметрами:

1. Максимально великий вибір матеріалів, щоб в одному місці була можливість купити все необхідне, не витрачаючи час і гроші на поїздки в інші магазини за дрібницями.
2. Терміни виконання замовлень. Також мають величезне значення, адже клієнти не люблять чекати, особливо, коли ви не стримуєте договірних зобов'язань щодо строків виготовлення меблів на замовлення.
3. Місцезнаходження. Куди простіше співпрацювати з фірмою, яка знаходиться якомога ближче до вашого цеху. Подорож через все місто в денний час займає надто багато цінного часу, яке в бізнесі на вагу золота.
4. Зручні під'їзні шляхи. Тут без коментарів. Проблема парковок в мегаполісах відома кожному, а вам до того ж доведеться завантажувати великогабаритні вироби.

Похожие страницы