Бош Шуруповерт Акумуляторний

Шуруповерти акумуляторні Макіта (Makita), Бош (Bosh

Для закручування кріпильних виробів і свердління отворів в будівництві і меблевому виробництві широко використовується різноманітний електроінструмент, в тому числі шуруповерти.

Шурупокрути: призначення

Акумуляторний шуруповерт використовується для роботи з кріпильними виробами - гвинтами, шурупами, саморізами, дюбелями і т.п. Він працює незалежно від джерела живлення і не має мережевих дротів. Акумуляторна дриль-шуруповерт - універсальний інструмент, крім закручування і відкручування кріплення забезпечений функцією свердління отворів.

У магазині ви можете купити шуруповерти, акумуляторні дрилі-шурупрверти, акумуляторні викрутки і інший електроінструмент для домашніх робіт і професійної діяльності за доступною ціною.

Як вибрати шуруповерт ?

Щоб придбати акумуляторний шуруповерт, який максимально відповідає характеру виконуваних робіт, необхідно уважно ознайомитися з технічними параметрами пропонованих пристроїв:

  • крутний момент - показник, що визначає функціональні можливості акумуляторних шуруповертів, чим він вищий, тим складніші завдання здатний вирішувати інструмент;
  • частота обертання - якщо для роботи з кріпильними виробами досить 500 оборотів / хв., то для свердління отворів необхідна більш висока швидкість - від 1200 до 15000 обертів;
  • акумулятор - потужність інструменту залежить від напруги батареї, а її ємність визначає час роботи. Акумуляторів в комплекті може бути кілька.
Похожие страницы