Бензопила Тайга Відгуки

"Багато пив": огляд силової техніки. Частина 1

pila 2.jpgексперт

Публікацій: 177

Сьогодні ЕСТП Блог продовжить тему огляду напівпрофесійної силової техніки, яка зазвичай використовується в заміському будівництві. Спеціально для цієї публікації ми провели інтернет-огляд відгуків про бензинових і електричних пилах. Цей "маркетинговий зріз" може здатися цікавим як для індивідуальних забудовників, так і для звичайних людей, у яких руки заточені не тільки під рульову бублик (або інші "важелі управління"), але і під силовий інструмент.

Отже, на перших місцях пошукової видачі - імпортні пили (тут мова піде про сьогодення імпорті "білої техніки", а не про різноманітних форматах OEM і ODM, коли замовлення численних російських фірм розміщуються в Китаї). Тут же поруч - російські марки різного ступеня вітчизняності, а також абсолютний, затьмарена Китай.

В силу цього рейтинг найбільш популярних бензопил, які підходять для напівпрофесійного використання (будівництво приватного будинку, пилка дров і так далі), можна скласти дуже приблизно. Наприклад, портал опублікував свій "топ-п'ять" бензопил - втім, якщо з першої "трійкою" ми згодні цілком і повністю, інші учасники могли бути і іншими.

Бензопила ECHO CS-353 ESРізати по-серйозному

Останнє, п'яте місце в напівпрофесійному "топі" GardenGear дісталося моделі Cub Cadet CC 3045 виробництва США. Максимальна потужність цього агрегату, вага якого 4, 7 кг, складає 3 к.с. Бензопила оснащена антивібраційною системою, що знижує негативний вплив на людину, що працює з нею. Ергономічний дизайн додасть зручності при використанні апарату.

Четверте місце зайняла модель італійського бренду Oleo - Mac GS 35. Максимальна потужність пристрою становить 2 к.с. Об'єм двигуна - 38, 9 куб. см. Бензопила оснащена системою ICE DEVICE для безперебійної роботи в зимовий час. Ця технологія призначена для запобігання утворення льоду на повітряному фільтрі між запусками.

Похожие страницы