Батарея для шуруповерту

Як вибрати шуруповерт?

Як вибрати шуруповерт?
Акумуляторна дриль сьогодні займає лідируюче місце серед інструментів. Незамінну допомогу надає як для професійних будівельників, так і для побуту.
Будівельний ринок пропонує широкий асортимент вибору, які значно відрізняються за характеристиками, потужності і функцій. Саме від цього залежить і ціна. Щоб не переплачувати, спробуємо розібратися в пристрої і його функції.
Електрична або акумуляторна дрель?
Безсумнівно, за зручністю явну перевагу у бездротової дрилі. Але є й недоліки. По-перше, шуруповерт значно поступається за потужністю у свого електричного аналога. Однак виробники вирішили і цю проблему, на ринок інструментів випустили і досить потужні акумуляторні дрилі, але і вартість значно вище.
Переваги акумуляторної дрилі
Зручність у використанні саморезоверта особливо відчутні при покрівельних роботах, складання меблів і багатьох інших, де використання подовжувачів незручно, а в деяких випадках навіть неможливі. На всіх акумуляторних дрилях передбачений захисний механізм, який регулюється по потужності. Як тільки саморіз буде докручен до кінця, спрацьовує кінцевик і механізм патрона припиняє обертатися. Така функція необхідна для збереження граней самореза і захисту насадки (біти). Існує 22 ступені регулювання крутить сили.
Перед покупкою саморезоверта, необхідно визначити, де він буде застосовуватися. Якщо потрібен для квартири, де потрібно буде лише зрідка підкрутити шуруп на дверцятах або вкрутити шуруп, то підійде побутової. У ньому невелика потужність, досить тривала зарядка батареї і нетривалий час роботи на один заряд. Крутний момент побутового шуруповерта 10-15 Нм. А швидкість обертання, як правило, не більше 400 оборотів в хвилину. Відповідно і ціна набагато нижче.
Для будівельних робіт потрібно розглядати тільки професійний варіант. Він передбачений на безперервне використання і більш високу потужність. Крутний момент в середньому 100 Нм., А швидкість обертання досягає до 1300 оборотів.
Все шурупокрути відрізняються за типом акумуляторів:
1. Літій-Іонні (Li-lon). До складу таких акумуляторів входить розчин солей літію в протонному розчині. У кожному вбудовано захист від перезарядження або короткого замикання, яка забезпечується мікросхемою - контролером. Батареї виготовляються за трьома видами: призматичний, циліндричний або еліптичний.
1.1. Призматичний елемент. Стопка електродів, яку розділяє поліпропіленовий сепаратор. Мають високу щільність, але низька стискуюче зусилля. Для його збільшення застосовують спіральну збірку.

Похожие страницы