Арки міжкімнатні від інтернет-магазину дверей Lemard

Ваше житло складається з декількох приміщень, розділених між собою проходами (прорізами). Не завжди потрібно розмежувати їх двері. Тим більше, що вільний прохід підсилює потік повітря і візуально розширює площу простору. І ось для прикраси, для художнього оформлення цих Ваших прорізів ми пропонуємо арки. На сторінці www.lemard.com.ua/arki можна замовити якісні міжкімнатні арки в Києві.

АРКА - це перше, основне дітище нашого виробництва. З неї почалося розвиток фірми і вона згодом стала матрицею всіх інших наших виробів, як стандартних, так і ексклюзивних. Звідси і вилилося виробництво.

У плануванні деяких квартир вже є напівкруглий отвір (один або два) в основний стіні - його залишається тільки перевести в готівку деревом. В інших випадках потрібно СФОРМУВАТИ отвір - і ось тут - включайте фантазію! ..

ВЕСЬ представлений на фото спектр арок різної форми, під різними «торговими марками» - це все НАШ СТАНДАРТ!

Технологія виробництва поставлена таким чином, що абсолютно без різниці, з тими ж трудозатратами і по тій же ціні ми зробимо БУДЬ криволінійний радіус, а також неправильної форми полукружье за шаблоном (вже вибачте, трохи дорожче). Я не стану навіть говорити про такі «дрібниці», як ширина, висота отвору або товщина стіни. ВАШ РОЗМІР - НАШ СТАНДАРТ. Різноманітність використовуваних профілів наличників і замків-капітелей має також «вписати» Вашу арку в уже існуючий інтер'єр приміщення - двері, плінтуси, меблі. КОЛІР - рівно по Вашому зразку.

Чи не бажаєте круглих форм - вільний прямокутний отвір замість дверей прекрасно прикраситься ПОРТАЛОМ.

Для появи готової арки в будинку Вам належить тільки набрати наш номер і Ви отримаєте індивідуальну, ексклюзивну красуню.

Похожие страницы