Акумуляторні дрилі та шуруповерти

Акумуляторні дрилі та шуруповерти

Дрилі - шуруповерти й акумуляторні викрутки «Интерскол»

Широкий асортимент товарів, що охоплює весь спектр загальнобудівельних, монтажних і ремонтних робіт, який пропонує компанія «Интерскол» заслуговує на особливу увагу. Лідер російського сегмента в області виробництва електроінструменту дозволяє покупцеві будь-якої кваліфікації і фінансових можливостей знайти гідне для покупки виріб.

Особливу групу становить лінійка мобільних пристроїв, що дозволяють проводити роботи, незалежно від віддаленості джерела живлення. В першу чергу це шуруповерт. Популярність цього інструменту зростає з року в рік як у домашніх майстрів, так і серед висококласних фахівців. Для більш тонкої роботи можна придбати акумуляторну отвертку.efp>

Призначення дрилів - шуруповертів та акумуляторних викруток

Будівництво, техніка і механіка не можуть обійтися без нарізного кріплення. Виконувати таку роботу вручну довго і дуже втомлює. Багато разів збільшує продуктивність застосування пневмо-і електроінструменту. При цьому дуже важливо, щоб джерело підключення знаходився в зоні досяжності.

Поява перших моделей автономних пристроїв було відзначено неоднозначними оцінками. Але лише взявши в руки подібні вироби можна було в повній мірі відчути всі переваги роботи з ними. Новий стиль роботи і можливості, що відкриваються при цьому, по достоїнству оцінили як у вузьких професійних колах, так і на звичайному побутовому рівні.

Головним завданням конструкторів було зробити такий інструмент, який би не втрачаючи експлуатаційних характеристик, став би зручніше у використанні. Тепер закриття саморіз в незручному місці стало набагато простіше. Гвинти, гайки та інші елементи кріплення з різьбою можна закручувати, абсолютно не думаючи про те, дотягнеться чи провід до потрібного місця. Крім того, механізм регулювання зусилля дозволить вибрати найоптимальніший режим роботи і не дасть зірвати різьбу, а обмежувач глибини зупинить на потрібному рівні кріпильну деталь.

Сфера використання

Мабуть, найбільшого поширення набули ці інструменти в будівництві і ремонті. Мобільність, невеликі розміри і маленька маса пристроїв дозволяють використовувати їх в будь-яких монтажних роботах. Фіксація гіпсокартону, стінових панелей, підвісних стель і деяких видів покриттів для підлоги - це все і є основна функціональна завдання для шуруповерта.

Похожие страницы