​Як підібрати ковані ворота і хвіртку для будинку

Ковані ворота і хвіртка для будинку

Не секрет, що перша думка про будинок і його господаря складається з дизайну присадибної ділянки, огорожі, воріт і хвіртки. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як підібрати ковані елементи, щоб вони чудово поєднувалися один з одним, з обраної тематики оформлення будинку і прилеглої ділянки.

Для початку розповімо, чому ковані елементи в останні роки стрімко набирають популярність, адже у них є достатньо багато конкурентів. Відповідь проста - вони перевершують інші матеріали по ряду параметрів. Ковані елементи мають гарну міцність, не гниють, на відміну від дерева і не вимагають за собою особливого догляду.

Монтаж якісної огорожі Ви можете замовити на сайті http://ecobud.kiev.ua/ за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Звичайно, метал з часом іржавіє, але, якщо раз в декілька років покривати його спеціальним покриттям, то він буде служити дуже довго, тоді як дерево за кілька років у вологому кліматі здатне повністю втратити товарний вигляд. Не будемо забувати і про незаперечну перевагу металовиробів - легкості і елегантності конструкцій, яких складно домогтися, використовуючи інші матеріали. Можна навіть замовити ексклюзивний візерунок, наприклад, з крученими ініціалами власника, тут питання буде тільки в ціні.

Крім цього, не варто забувати, що крім естетичної функції, ворота та хвіртка повинні надійно захищати від непрошених гостей і забезпечувати безпеку домочадців, тут металеві вироби теж на висоті.

Ключовим моментом при виборі орнаменту воріт і хвіртки буде їх сполучуваність. Вони обов'язково повинні поєднуватися з парканом і один з одним (виконані в одному стилі, з використанням подібних елементів), навіть якщо знаходяться на деякій відстані. Крім того, оформлення забору і хвіртки має перетинатися з ландшафтним дизайном ділянки.

Найпростішим вирішенням цього питання буде ознайомлення з пропонованим асортиментом продукції - просто вивчіть фотографії, уявіть, як будуть виглядати ті чи інші конструкції на Вашій ділянці, і, можливо, рішення прийде саме собою. Можна скористатися інтернетом - подивіться різні зображення будинків з воротами, можливо, знайдеться такий, який Вам сподобається, і тоді можна буде просто скопіювати обраний візерунок.

Є й загальні правила, яких варто дотримуватися при виборі кованих огорож і хвірток.

Наприклад, паркан і ворота повинні бути під стать дому. Тобто, якщо будинок є приосадкувате потужне будова, то замовлений паркан і ворота не повинні бути надмірно повітряними і витонченими - вони будуть вибиватися із загальної картини, псуючи враження. Навпаки, якщо будинок виконаний з численними башточками і спрямованими вгору шпилями, то дуже гармонійно виглядатиме легка елегантна конструкція воріт і хвіртки.

Якщо ж Ви ніяк не можете визначитися з вибором, скористайтеся послугами дизайнера, який підбере ковані паркан і хвіртку, які будуть «на-віч» саме Вашому будинку.

Похожие страницы