​Мармолеум: сучасний екоматеріал для бездоганних інтерєрів

Відомий з давніх часів мармолеум (натуральний лінолеум) був довгі роки незаслужено забутий. Зараз прийшов час тріумфального повернення сучасного екологічно чистого підлогового покриття. Дізнайтеся про переваги цього матеріалу і його експлуатаційних характеристиках ...

Лінолеум Покриття для підлоги мармолеум, яке по-іншому «натуральний лінолеум» відноситься до найдавніших покриття для підлоги, і вперше з'явилося в 17-столітті.

Вы можете купить качественный стул офисный на колесах по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Технологія виготовлення мармолеума істотно змінилася з тих пір. Але цей оздоблювальний матеріал як і раніше є натуральним, екологічним покриттям підлоги, що виготовляється тільки з натуральних компонентів.

Незважаючи на те, що покриття виготовляється з дорогих натуральних матеріалів, мармолеум має цілком доступні ціни.

Мармолеум проводиться з чистої натуральної сировини, що містить в складі: лляне масло, деревне борошно, природні смоли, вапняк, натуральні колірні пігменти з основою джутового полотна.

За рахунок додатково нанесеного на нього поверхневого покриття Topshield з водною основою, натуральний лінолеум надійно захищений від механічних пошкоджень.

Такий захисний шар на лінолеумі істотно полегшує догляд за покриттям і значно збільшує його довговічність, що при експлуатації лінолеуму в виробничих і громадських приміщеннях ефективно знижує експлуатаційні витрати.

Декоративні можливості лінолеуму при комбінуванні різноманітних квітів безмежні. Колірна забарвлення і візерунки покриття створюються за рахунок додавання до його складу барвників на натуральній основі, що дозволяє купити мармолеум, саме з неповторним унікальним дизайном, при цьому мармолеум має цілком конкурентні ціни.

Кольоровий візерунок мармолеума, на відміну від синтетичного лінолеуму, наноситься на всю товщину матеріалу, внаслідок чого покриття зберігає свій малюнок і насичений колір при стиранні верхнього шару мармолеума. І при цих перевагах натуральний лінолеум купити можна за ціною не набагато дорожче від синтетичних підлогових покриттів.

Широкий асортимент цього матеріалу з найрізноманітнішими дизайнерськими рішеннями в нашій компанії дозволяє купити мармолеум за дуже привабливими цінами і в оптимальні терміни. Величезна колірна гамма і різноманітні варіанти виконання покриття дозволяють створювати неповторні в художньому плані підлоги в будинку.

Мармолеум не має хімічних сполук, він відрізняється своєю екологічною чистотою і гарні антисептичні властивості. У цього матеріалу хороша стійкість до займання і впливів засобів побутової хімії.

Натуральний лінолеум характеризується своєю відмінною міцністю і високою стійкістю до стирання. Всі ці якості дозволяють використовувати це покриття для підлоги в приміщеннях з передбачуваної установкою теплих підлог. Термін експлуатації мармолеума при дотриманні всіх заходів безпеки і достатній догляді становить приблизно 40 років.

Завдяки високій звукоізоляції і хороших антисептичних властивостей, застосування мармолеума широко поширено в медичних і навчальних закладах. Натуральний лінолеум купити в нашій компанії може будь-який клієнт, як для обробки житлового будинку, так і для робіт в промислових спорудах.

Натуральний лінолеум ціна, якого формується з вартості високоякісних матеріалів, використовуваних при його виготовленні і витрат на його виробництво, відрізняється цілком доступною вартістю, яка може влаштувати будь-якого споживача, враховуючи високі експлуатаційні якості цього підлогового покриття.

Похожие страницы